Kurumiçi Duyurular
Alımlar / İhaleler
Kurumdışı Duyurular
Azerbaycan-Ermenistan Çatışmasının Siyasi, Diplomatik ve Askeri Boyutu Konuşuldu
31 Aralık 2020, Perşembe
Uşak Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından "Kafkasya'da Güvenlik ve İstikrar Sorunu: Azerbaycan-Ermenistan Çatışmasının Siyasi, Diplomatik ve Askeri Boyutu" adlı online (çevrimiçi) konferans gerçekleştirildi.
Arttırılmış Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik Simülatörü Semineri Gerçekleşti
31 Aralık 2020, Perşembe
Uşak Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü tarafından ‘‘Arttırılmış Gerçeklik (Augmented Reality ) ile Kaynak Simülatörü ve Sanal Gerçeklik (Virtual Reality) ile Boya Simülatörü’’ semineri gerçekleştirildi.
Kovid-19’un Günümüzden Geleceğe Etkileri Uşak Üniversitesinde Konuşuldu
28 Aralık 2020, Pazartesi
Uşak Üniversitesi tarafından “Kovid-19/Günümüzden Geleceğe Etkileri” konulu online (çevrimiçi) konferans gerçekleştirildi. Uşak Üniversitesi YouTube kanalından canlı yayınlanan konferansa, Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
Temel Kuvvetler ve Temel Etkileşmeler Konferansı Düzenlendi
28 Aralık 2020, Pazartesi
Uşak Üniversitesi Enerji, Çevre ve Sürdürülebilirlik Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından online (çevrimiçi) “Temel Etkileşmeler ve CERN” konulu konferans gerçekleştirildi.
YÖKAK İzleme Ziyareti Gerçekleşti
25 Aralık 2020, Cuma
Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) İzleme Ekibi tarafından, Uşak Üniversitesi online (çevrimiçi) izleme ziyareti gerçekleştirildi.
Öğrencimiz Sümerya Sezgin’in Eseri Sergilenmeye Değer Görüldü
25 Aralık 2020, Cuma
Uşak Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Tekstil Teknolojisi bölümü öğrencisi Sümerya Sezgin’in “Çiçek” ismini verdiği, kumaşa ebru transferi tekniği ile ürettiği eseri Yozgat Bozok Üniversitesi Bozok Sanat Etkinlikleri "1. Ulusal Jürili Çevrimiçi Karma Sergi" sinde jüri tarafından sergilenmeye değer görüldü.
Etkinlik Takvimi
Öğrenci
29511
Program
191
Akademisyen
789
İdari Personel
579