Kurumiçi Duyurular
Alımlar / İhaleler
Kurumdışı Duyurular
Fen Bilimlerinde TÜBİTAK Projesi Hazırlama Teknikleri Semineri Gerçekleşti
23 Ekim 2019, Çarşamba
Uşak Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi tarafından "Fen Bilimlerinde TÜBİTAK Araştırma Projesi Hazırlama Teknikleri” konulu TÜBİTAK projesi yazma semineri gerçekleştirildi.
Sigara ve Madde Bağımlılığı Eğitimi
23 Ekim 2019, Çarşamba
Uşak İl Sağlık Müdürlüğü Tütün ve Diğer Bağımlılık Yapıcı Maddelerle Mücadele Birimi tarafından, üniversitemiz personeli ve öğrencilerine yönelik "Sigara ve Madde Bağımlılığı” konulu eğitim verildi.
Geleceğin Mühendisleri “Yapı Bilgi Modellemesini” Öğrendi
23 Ekim 2019, Çarşamba
Uşak Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Öğrenci Topluluğu, ilk seminerini Güzel Sanatlar Fakültesi Mustafa Kemal Paşa Amfisi’nde gerçekleştirdi.
Hedef Bankacılık
23 Ekim 2019, Çarşamba
Uşak Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Araştırma ve Uygulama Merkezi, Mezunlar Ofisi ve Kariyer Geliştirme Koordinatörlüğü ile Muhasebe ve Finans Topluluğu tarafından, Uşak Üniversitesi Sosyal Tesislerinde “Hedef Bankacılık" adlı etkinlik düzenlendi.
“Orda Bir Köy Var Uzakta” Sergisi
23 Ekim 2019, Çarşamba
Uşak Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Topluluğu’nun “Orda Bir Köy Var Uzakta” konulu fotoğraf sergisi sanat galerisinde açıldı.
2019-2020 Akademik Yılı Açılış Töreni Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın Katılımıyla Gerçekleşti
21 Ekim 2019, Pazartesi
Uşak Üniversitesi 2019-2020 Akademik Yılı Açılış Töreni, Türk Tarih Kurumu Şeref Üyesi Tarihçi-Yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın katılımıyla gerçekleştirildi.
“Sekizinci Kilometre Sergisi” Üniversite ve Şehir Arasındaki Yeni Köprü
20 Ekim 2019, Pazar
Uşak Üniversitesi ve Uşak Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen, “Sekizinci Kilometre: Uşak Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Elemanları Sergisi” açılışı yoğun katılımla gerçekleşti.
Dünya Gıda Günü 2019 Teması #Açlığa Son
20 Ekim 2019, Pazar
Uşak Üniversitesi Gıda ve Beslenme Topluluğu üyesi öğrenciler ve Topluluk Danışmanı Dr. Öğretim Üyesi Özgür Tarhan, 16 Ekim Dünya Gıda Günü dolayısıyla Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş’ı ziyaret ettiler.
İletişim Fakültesi Akademik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi
17 Ekim 2019, Perşembe
Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Akademik Yılı Genel Kurul toplantısı Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Öntuğ ve akademisyenlerin katılımıyla gerçekleştirildi.
Etkinlik Takvimi
Öğrenci
31375
Program
195
Akademisyen
726
İdari Personel
334