Kurumiçi Duyurular
Alımlar / İhaleler
Kurumdışı Duyurular
İş Yaşamında Cinsiyet Eşitliğine Farklı Bir Bakış
5 Aralık 2019, Perşembe
Uşak Üniversitesi Muhasebe ve Finans Topluluğu ile Bankacılık ve Sigortacılık Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından, “İş Yaşamında Cinsiyet Eşitliği Atölye Uygulaması” adlıetkinlik düzenlendi.
Moleküler Biyolojide Yeni Nesil Dizileme Yöntemleri
5 Aralık 2019, Perşembe
Uşak Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü tarafından organize edilen konferans serisi, “Moleküler Yöntemler-2- Next Generation Sequencing” adlı konferansla devam etti.
Katılım Bankaları Üniversitemizde
5 Aralık 2019, Perşembe
Uşak Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Uşak Üniversitesi Muhasebe ve Finans Topluluğu işbirliği ile “Katılım Bankacılığı” adlı seminer düzenlendi.
Organ Bağışının Önemi
5 Aralık 2019, Perşembe
Uşak İl Sağlık Müdürlüğü ve Uşak Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü işbirliği ile Uşak Üniversitesi Sağlık Topluluğu tarafından “Organ Bağışı ve Organ Nakli Farkındalık Eğitimi” adlı etkinlik gerçekleştirildi.
Uşak Üniversitesi’nde Dünya Engelliler Günü Programı Gerçekleşti
4 Aralık 2019, Çarşamba
3 Aralık Dünya Engelliler Farkındalık Günü dolayısıyla Uşak Üniversitesi Engelli Birim Koordinatörlüğü ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından etkinlik düzenlendi.
Lise Öğrencileri Üniversitemizi Gezdi
4 Aralık 2019, Çarşamba
Arhan Koleji Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi öğrencileri mesleki rehberlik kapsamında, hayal ettikleri mesleklerin fakültelerini tanımak amacıyla Uşak Üniversitesini ziyaret etti.
ClinicalKey, UptoDate ve Türkiye Atıf Dizini Eğitim Seminerleri Gerçekleştirildi
4 Aralık 2019, Çarşamba
Uşak Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından Prof. Dr. Fuat Sezgin Kütüphanesi'nde “Clinical UpToDate” eğitim semineri gerçekleştirildi.
Panteion Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Nikos Leandros’tan Yeni İletişim Paradigması Konferansı
3 Aralık 2019, Salı
Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından ve Erasmus ders verme hareketliliği kapsamında desteklenen, “The New Communication Paradigm: Social Entrepreneurship in the Media Industry - Yeni İletişim Paradigması: Medya Endüstrisinde Sosyal Girişimcilik” başlıklı konferans gerçekleştirildi.
Bilinçleniyoruz! Güvende Hissediyoruz
3 Aralık 2019, Salı
Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı (TAPV) ve Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi Yeni Medya Bölümü tarafından AIDS hastalığı bilinçlendirme etkinliği Recep Tayyip Erdoğan Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.
Etkinlik Takvimi
Öğrenci
31375
Program
195
Akademisyen
726
İdari Personel
334