Kurumiçi Duyurular
Alımlar / İhaleler
Kurumdışı Duyurular
Uşak Üniversitesi Öğrencilerinden Cumhurbaşkanlığı Staj Seferberliğine Yoğun İlgi
22 Eylül 2020, Salı
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından bu yıl ilki düzenlenen “Staj Seferberliği” projesine Uşak Üniversitesi öğrencileri yoğun ilgi gösterdi.
Uşak OSB Teknopark’ta Devir Teslim Yapıldı
18 Eylül 2020, Cuma
Uşak-Afyon Zafer Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nin (Zafer Teknopark), Uşak ilinde bulunan binası Uşak Organize ve Sanayi Bölgesi (UOSB) tarafından UOSB bölge alanı içerisinde Eylül ayı içerisinde tamamlandı.
ÖSYM Uşak İl Sınav Merkezi Koordinatörlüğünden “Görevli Eğitimi”
17 Eylül 2020, Perşembe
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından, 20 Eylül 2020 tarihinde yapılacak KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi sınavı öncesi, Uşak Üniversitesi ÖSYM İl Sınav Merkezi Koordinatörlüğü tarafından “Görevli Eğitimi” gerçekleştirildi.
Uşak Üniversitesi Bir Kez Daha AB Projesi Kazandı
17 Eylül 2020, Perşembe
Uşak Üniversitesi bir kez daha AB projesi yürütmeye hak kazandı. Daha önce zihinsel yetersiz gençlere yönelik “INORCHESTRA” adlı üç yıllık AB projesini başarıyla tamamlayan Uşak Üniversitesi yeni bir proje daha almayı başardı.
Rektör Savaş, Uygulamalı Bilimler Fakültesini Ziyaret Etti
16 Eylül 2020, Çarşamba
Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, Resmi Gazete'de yayımlanan "Bazı Yükseköğretim Kurumlarına Bağlı Olarak Fakülte ve Yüksekokulların Kurulması ve Kapatılması Hakkındaki Karar" ile fakülteye dönüştürülen Uygulamalı Bilimler Fakültesini ziyaret etti.
Rektör Savaş, İstanbul Medeniyet Üniversitesini Ziyaret Etti
14 Eylül 2020, Pazartesi
Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülfettin Çelik’i ziyaret etti.
Etkinlik Takvimi
Öğrenci
29813
Program
202
Akademisyen
777
İdari Personel
336