Uşak Genç MÜSİAD Rektörümüzü Ziyaret Etti
24 Mayıs 2018, Perşembe
Uşak Genç MÜSİAD Başkanı Fatih Y. Yangıncı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Rektörümüz Prof. Dr. Ekrem Savaş’ı ziyaret etti.
Üniversitemizde Devir Teslim Töreni Gerçekleşti
24 Mayıs 2018, Perşembe
Rektörlük makamında düzenlen törenle Eğitim Fakültesi Dekanlığı görevini yürüten Prof. Dr. Saim Savaş görevini Prof. Dr. Ekrem Savaş’a, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanlığı görevini yürüten Prof. Dr. Ali Berktay ise görevini Prof. Dr. Selçuk Samanlı’ya devretti.
Artırılmış Gerçekçilik Eğitimi Teknolojisiyle Kaynak Simülatörü Semineri Gerçekleştirildi
24 Mayıs 2018, Perşembe
Uşak Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (UTTO) Patent Destek Birimi tarafından, Üniversite-Sanayi İşbirliği Farkındalık Etkinliği Endüstri 4.0 kapsamında, Artırılmış Gerçeklik (AR) Eğitimi Teknolojisiyle Kaynak Simülatörü semineri gerçekleştirildi.
Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, İl Protokolü İle Bir Araya Geldi
24 Mayıs 2018, Perşembe
Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, Uşak İl Protokolü, sanayici ve iş adamları ile iftarda bir araya geldi.
Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, Uşak Deri (Karma) OSB’yi Ziyaret Etti
23 Mayıs 2018, Çarşamba
Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin Gümüş ve Dr. Öğretim Üyesi Deniz Gürler Karaman, Uşak Deri (Karma) Organize Sanayi Bölgesi (UKOSB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Karahallı’yı ziyaret etti.
Yerelde Yönetişim ve Bölgesel Kalkınma Konferansı Gerçekleştirildi
23 Mayıs 2018, Çarşamba
Uşak Üniversitesi Kamu Siyaset ve Yönetişim Topluluğu tarafından Yerelde Yönetişim ve Bölgesel Kalkınma konferansı gerçekleştirildi.
Medical Park Uşak Hastanesinden Rektörümüze Ziyaret
23 Mayıs 2018, Çarşamba
Medical Park Uşak Hastanesi Genel Müdür Yardımcıları Osman Bağcı, Uğur Mirza ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Arif Duran, Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş’ı ziyaret etti.
Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş UTSO Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısına Katıldı
22 Mayıs 2018, Salı
Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Mayıs ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı İsmail Karaman’ın başkanlığında, Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin Gümüş, UTSO Meclis Üyeleri ve Meslek Komite Başkanlarının katılımıyla oda hizmet binasında gerçekleştirildi.
Uşak Üniversitesi PTT Şubesi Açıldı
22 Mayıs 2018, Salı
Uşak Üniversitesi PTT Şubesi 22 Mayıs tarihinde üniversite öğrenci çarşısında açıldı.
Etkinlik Takvimi
Öğrenci
33128
Program
195
Akademisyen
701
İdari Personel
330