KURUMDIŞI DUYURULAR
Ana Sayfa / Duyurular / 6. Uluslararası Bilim Kültür ve Spor Kongresi
8 Ocak 2018, Pazartesi
6. Uluslararası Bilim Kültür ve Spor Kongresi
6. Uluslararası Bilim Kültür ve Spor Kongresi25-27 Nisan 2018 tarihleri arasında Lviv Beden Kültürü Üniversitesi ve Lviv Ivan Franko Devlet Üniversitesi evsahipliğinde Ukrayna'nın Lviv şehrinde yapılacaktır. Sözel Bilimlerin muhtelif alanlarında gerçekleştirilen bu çok-disiplinli kongrede sunulan bildirilerin tam metinleri (talep edilmesi halinde) ISBN numaralı kongre kitabında veya 3 hakemli dergimizden (IntJSCS, IntJCSSIntJCES) birisinde yayımlanacaktır.     
Kongre özet gönderimleri 15 Ocak 2018 tarihinde başlayacak ve 1 Mart 2018 tarihinde sona erecek, erken kayıtlar da bu tarihte sona erdirilecektir.  Özet gönderimi için kongre web sitesinden (www.iscs-conference.org) kullanıcı kaydı oluşturarak, özetinizi yüklemeniz yeterli olacaktır. 
Avrupa ile Asya'yı kesiştiren zengin bir kültürün izlerini taşıyan ve coğrafi güzellikleri ile ziyaretçilerini büyülüyen Lviv'de sizlerle birlikte olmaktan büyük bir memnuniyet duyacağız. Bildiri özeti gönderimi ve erken kayıt avantajlarının 1 Mart 2018 gibi yakın bir tarihte sona ereceğini hatırlatarak, 
Kongremizde görüşmek temennisiyle, en içten saygılarımı sunarım."   


Assoc. Prof., Mutlu TURKMEN, PhD & EdD
Kongre Başkanı - www.iscs-conference.org 
Uluslararası Bilim Kültür ve Spor Derneği Genel Sekreteri - www.iscs-a.org
Bartın Üniversitesi Rekreasyon Bölüm Başkanı - besyo.bartin.edu.tr