HABERLER
Ana Sayfa / Haberler / Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrencilerinin Büyük Başarısı
17 Kasım 2023, Cuma
Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrencilerinin Büyük Başarısı

Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencileri Akın Kurt, Rüya Somer ve İnanç Kırım, 33. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışmasında ‘Televizyon Haberi’ kategorisinde üçüncülük ödülü aldı.

Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş ödül alan öğrencilerimizi makamında ağırladı.

Prof. Dr. Savaş, öğrencilere teşekkür belgesi takdim ederek, başarılarının devamını diledi. Prof. Dr. Savaş, genç iletişimcilerin elde ettiği başarıların Uşak Üniversitesi için büyük bir gurur kaynağı olduğunu vurgulayarak "Öğrencilerimizin,  33. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışmasında elde ettikleri başarı, sadece bireysel değil, aynı zamanda üniversitemizin kalitesini de yansıtmaktadır. Bu başarılar, öğrencilerimizin ne kadar yetenekli olduğunu bir kez daha göstermiştir. Sizlerle gurur duyuyoruz ve başarılarınızın devamını diliyoruz. Bu ödüller, sadece bugünkü başarılarınızı değil, aynı zamanda gelecekteki potansiyelinizi de göstermektedir." şeklinde konuştu.

Ziyarette, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Sezgin ve İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü Öğretim Görevlisi Barış Özkaya, Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş’a, Uşak Üniversitesi adına kazanılan ödülü takdim ettiler.