Uşak Üniversitesi’nden Öğrenciler İçin Bir Atılım Daha
16 Ocak 2019, Çarşamba
Uşak Üniversitesi’nde “İşletmelerde Mesleki Eğitim” işbirliği protokolü imzalandı. Protokol ile Mühendislik Fakültesi ve Meslek Yüksekokulu öğrencileri, son yarıyıldaki eğitimlerini (14 hafta) işletmelerde alacak.
Prof. Dr. İsfendiyar Egeli Son Yolculuğuna Uğurlandı
15 Ocak 2019, Salı
Uşak Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. İsfendiyar Egeli, dün gece bir süredir tedavi gördüğü Uşak Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesinde vefat etti.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Uşak’ta
14 Ocak 2019, Pazartesi
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk “2023 Eğitim Vizyonu” çerçevesinde bir dizi ziyaret ve toplantılara katılmak üzere Uşak'a geldi.
Öğrencilerden İlmek İlmek Umutlar
14 Ocak 2019, Pazartesi
Uşak Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölümü Sınıf Öğretmenliği 3. Sınıf öğrencileri, Dr. Öğretim Üyesi Aslı Gündoğan danışmanlığında yürütülen Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında Uşak ili Sivaslı ilçesi Eldeniz köyünde bulunan Mevlüt Kara İlkokulu öğrencilerini ziyaret etti.
Ali Şir Nevai Taşkent Devlet Özbek Dili ve Edebiyatı Üniversitesi İle İşbirliği
11 Ocak 2019, Cuma
Ali Şir Nevai Taşkent Devlet Özbek Dili ve Edebiyatı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Shuhrat Sirojiddinov, Filoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Baxtiyor Abdushukurov ve Eğitim Öğretim Daire Başkanı Prof. Dr. Rauf Yarqulov’dan oluşan heyet, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş’ı makamında ziyaret etti.
“7 Kat 7 Tat 7 Kıta” Projesi Kapanış Töreni
11 Ocak 2019, Cuma
Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı (GPDP) kapsamında desteklenen ve Uşak Üniversitesi Sağlık Topluluğu tarafından yürütülen, “7 Renk 7 Tat 7 Kıta” adlı projenin kapanış töreni düzenlendi.
Etkinlik Takvimi
Öğrenci
31375
Program
195
Akademisyen
701
İdari Personel
330