Kurumiçi Duyurular
Alımlar / İhaleler
Kurumdışı Duyurular
Uşak Üniversitesi Uşak’ın ve Ülkemizin Önemli Firmalarını Ziyaret Etmeye Devam Ediyor
19 Ocak 2023, Perşembe
Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş ve Uşak Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Koordinatörü Öğr. Gör. Dr. Atike İnce Yardımcı, Koordinatör Yardımcısı Öğr. Gör. Fatih Yalçın ve Mezunlar Ofisi ve Kariyer Geliştirme Koordinatörü Öğr. Gör. Doğan Hatun, Uşak’ın ve ülkemizin iki önemli firması olan Muratbey Gıda ve Merinos – Özerdem Mensucat’ı ziyaret etti.
“Sağlık, Estetik ve Medikal Uluslararası Kariyer Fuarı”nın Hazırlıkları Devam Ediyor
19 Ocak 2023, Perşembe
Öğrencilerini, akademik eğitimlerinin yanında kariyer planlamalarında da yalnız bırakmayan Uşak Üniversitesi; Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda, Ege Üniversitesi koordinatörlüğünde 17-18 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek "Sağlık, Estetik, Medikal Uluslararası Kariyer Fuarı” düzenleme kurulunda yer alıyor.
Uşak Üniversitesi Genç Nesiller Yarışıyor Proje Yarışmasının İkincisini Gerçekleştirecek
16 Ocak 2023, Pazartesi
Uşak Üniversitesi ile Helal Finans Araştırmaları Derneği (HEFİAD) arasında “2. Genç Nesiller Yarışıyor” proje yarışması kapsamında iş birliği protokolü imzalandı.
“Sağlık, Estetik ve Medikal Uluslararası Kariyer Fuarı” Düzenlenecek
13 Ocak 2023, Cuma
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda, Sağlık Bakanlığı iş birliğinde, Ege Üniversitesinin başkanlığında; İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi ve Uşak Üniversitesi ortaklığında “Sağlık, Estetik ve Medikal Uluslararası Kariyer Fuarı” düzenlenecek.
Ceviz Yetiştiriciliği Paneli Gerçekleştirildi
10 Ocak 2023, Salı
Uşak Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Uşak Ticaret Borsası, Uşak Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (USEM) tarafından düzenlenen “Ceviz Yetiştiriciliği Paneli” 6 Ocak 2023 tarihinde Recep Tayyip Erdoğan Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Teikyo Üniversitesi, Sakura Bilimsel Değişim Programı Kapsamında Öğrencilerimizi Misafir Etti
4 Ocak 2023, Çarşamba
Japonya Teikyo Üniversitesi ile Uşak Üniversitesi arasında son yıllarda geliştirilen akademik ve kültürel ilişkiler neticesinde Teikyo Üniversitesi, Japonya Bilim ve Teknoloji Ajansı’ndan (JST) aldığı Sakura Bilimsel Değişim Programı desteği ile Uşak Üniversitesinden bir öğretim üyesi ve sekiz öğrenciyi 12 – 17 Aralık 2022 tarihlerinde misafir etti.
Uşak Üniversitesinde Mini Dünya Kupası Heyecanı
4 Ocak 2023, Çarşamba
Uşak Üniversitesinde; Uluslararası Öğrenciler Kurum Koordinatörlüğü, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ve Uluslararası Öğrenci Topluluğu tarafından üniversitede öğrenim gören uluslararası öğrencilerin yer aldığı “Mini Dünya Kupası Futbol Turnuvası” 22-30 Aralık 2022 tarihleri arasında düzenlendi.
Uşak’ta ilk kez TAVI İşlemi Uşak Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapıldı
4 Ocak 2023, Çarşamba
Uşak’ta ilk kez Transcatheter Aortic Valve Implantation- TAVI (kasıktan girilerek kalp kapağının ameliyatsız değiştirilmesi) işlemi Uşak Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Özkan Candan tarafından yapıldı.
USDEM’den “100. Yıl’a Merhaba” Konseri
2 Ocak 2023, Pazartesi
Uşak Üniversitesi Dans Etkinlik ve Müzik Topluluğu (USDEM), 30 Aralık’ta Recep Tayyip Erdoğan Kongre ve Kültür Merkezinde verdikleri “100. Yıl’a Merhaba” konseriyle dinleyenleri coşturdu.
Etkinlik Takvimi
Öğrenci
27019
Program
261
Akademisyen
853
İdari Personel
318
Sürekli İşçi
240