Hızlı Erişim
HABERLER
Ana Sayfa / Haberler / Fakültelerine 1. Sıradan Yerleşen Öğrencilerimize YÖK Tarafından Gönderilen Başarı Belgeleri Verildi
10 Kasım 2017, Cuma
Fakültelerine 1. Sıradan Yerleşen Öğrencilerimize YÖK Tarafından Gönderilen Başarı Belgeleri Verildi

Rektör Vekilimiz Prof. Dr. Sayın Dalkıran, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç tarafından 2017-2018 eğitim-öğretim döneminde üniversitemiz fakültelerine birinci sıradan yerleşen öğrencilerimize gönderilen başarı belgelerini takdim etti.

Uşak Üniversitesi Senato Toplantı Odasında gerçekleşen YÖK Başarı Belgeleri takdimine Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Saim Savaş ile Prof. Dr. Ali Yılmaz, Genel Sekreter Vekili Kenan Gökçe, Rektör Danışmanı Okutman Onur Altıntuğ, üniversitemiz senatosu üyeleri ve fakültelerine birinci sıradan yerleşen öğrencilerimiz katıldı.

Eğitim Fakültemizden Dilber Şafak’a, Mühendislik Fakültemizden Kamil Taşavlı’ya, Fen Edebiyat Fakültemizden Büşra Güçlü’ye, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültemizden Münevver Sahra Mülayim’e, İletişim Fakültemizden Seher Zeybek’e, İslami İlimler Fakültemizden İsmail Can Daşhan’a, Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültemizden Mustafa Genel’e, Mimarlık ve Tasarım Fakültemizden Mehmet Arif Kaygısız’a, Diş Hekimliği Fakültemizden Zeynep Nur Çandır’a ve Tıp Fakültemizden Sıbğatullah Hindioğlu’na YÖK Başarı Belgelerini vererek YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç’ın öğrencilere hitaben yazdığı mektubu okuyan Rektör Vekilimiz Prof. Dr. Sayın Dalkıran, Uşak Üniversitesi’nin öğrenci merkezli bir üniversite olduğuna dikkat çekerek “Sizleri tebrik ediyorum. Artık Uşak Üniversitesi Ailesi üyesisiniz. Uşak Üniversitesi olarak sizlerin en iyi şartlarda bir üniversite yaşamı geçirmeniz için çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Öğrencilerimizin üniversitemizden aldıkları eğitimle kendilerini en iyi şekilde donatacaklarına inanıyorum. Ülkemiz ve milletimiz adına, başarılı çalışmalara imza atacaklardır. Tüm öğrencilerimize üniversite yaşamlarında başarılar diliyorum. Cenab-ı Hak başarılarınızı daim kılsın.”dedi.